Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

mikoaj na stron

Dyrektorzy w imieniu pracowników i społecznosci uczniowskiej

życzą wszystkim

radosnych Świąt Bożego Narodzenia,

spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół 

oraz udanego wypoczynku.

„Życie polega na tym, by spędzać razem czas…”

N. Sparks

Dyrektor Szkoły dziękuje organizatorom przedświątecznego spotkania integracyjnego, a rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz przedszkolakom za wspólnie spędzony czas przy dekorowaniu świątecznych pierników.

 

obrazek

Zbliża się Boże Narodzenie i świąteczny czas, a dziś w szkole unosił się korzenny zapach piernika. W klasie pierwszej odbyły się warsztaty pieczenia pierniczków pod czujnym okiem specjalistki - pani Marii.  Pierwszaków wspierali rodzice i nauczyciele w wygniataniu, wałkowaniu i pieczeniu. To była prawdziwa lekcja cukiernictwa. Po południu pierniki będą dekorowane przez dzieci i rodzicówi, a później będzie wspólne degustowanie i śpiewanie kolęd.

pierniki1

12 grudnia odbyły się w Szkole warsztaty dla uczniów klas VI i VII dotyczące zagrożeń związanych z hazardem w ramach Kampanii Administracji Skarbowej "Hazard, nie dziękuję". Celem takich działań jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w sieci Internet, a także podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń jakie niesie hazard, a w konsekwencji uzależnienie od niego.Uzależnienie od hazardu jest chorobą, której skutki dotykają nie tylko graczy, ale także ich rodziny. Tematyka kampanii uwzględnia również problem wykorzystywania sieci Internet przez podmioty nielegalnie urządzające gry hazardowe. Dlaczego? Po pierwsze, z uwagi na powszechny dostęp do niego w szczególności ludzi młodych, często niepełnoletnich, traktujących coraz częściej hazard w sieci jako formę rozrywki. Po drugie, osoby niepełnoletnie, jako mniej dojrzałe emocjonalnie, są bardziej podatne na negatywne zjawiska płynącą z Internetu, w tym hazardu on-line. Warsztaty przeprowadził zaproszony przez panią pedagog gość,  psycholog - pan Hubert Fornalik. 

hazard

Trzecioklasiści wypiekają pierniczki, które udekorują wraz z rodzicami na wspólne degustowanie i kolędowanie, które to odbędzie się w naszej szkole w czwartek.

krysiapierniki

 

 

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.