Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

NOWY ROZKŁAD GODZIN LEKCYJNYCH  

 

Godzina lekcyjna

Godzina rozpoczęcia lekcji

Godzina zakończenia lekcji

Przerwa

1

7.30

8.15

10 min

2

8.25

9.10

5 min

3

9.15

10.00

5 min

4

10.05

10.50

15 min

5

11.05

11.50

15 min

6

12.05

12.50

5 min

7

12.55

13.40

5 min

8

13.45

14.30

 

 



 

 

                          KLASA I A        

                                                                                                            wychowawca: Krystyna Perun
                           rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna            PONIEDZIAŁEK           WTOREK                    ŚRODA                   CZWARTEK              PIĄTEK

1

Ed.wczes. 1

Jęz. ang. 1

Informatyka 8

Szachy 1

Religia 1

2

Ed.wczes. 1

Ed.wczes. 1

Ed.wczes. 1

Ed.wczes. 1

Ed.wczes. 1

3

Ed.wczes. 1

Ed.wczes./ bas

Ed.wczes. 1

Ed.wczes. 1

Ed.wczes. 1

4

Ed.wczes. 1

Ed.wczes./ bas

Ed.wczes. 1

Ed.wczes. 1

Ed.wczes. 1

5

Religia 1

Ed.wczes. 1

Jęz. ang. 1

   

6

 

Koło art. 1

     

7

         

8

         

 

 

                       KLASA I B       

                                                                                         wychowawca: Magdalena Buczek- Wołoszyn
                       
rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna           PONIEDZIAŁEK             WTOREK                  ŚRODA                    CZWARTEK                PIĄTEK

1

Religia 3

Ed.wczes. 3

Ed.wczes. 3

Ed.wczes. 3

Ed.wczes. 3

2

Jęz. ang. 3

Ed.wczes. 3

Ed.wczes. 3

Ed.wczes. 3

Ed.wczes. 3

3

Ed.wczes. 3

Ed.wczes./ bas

Ed.wczes. 3

Ed.wczes. 3

Ed.wczes. 3

4

Ed.wczes. 3

Ed.wczes./ bas

Jęz. ang. 3

Religia 3

Ed.wczes. 3

5

Ed.wczes. 3

Szachy 3

 

Informatyka 8

 

6

 

Koło art. 3

     

7

         

8

         

 

 

                           KLASA II        
                                                                                                    
wychowawca: Halina Świerniak
                            rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna             PONIEDZIAŁEK            WTOREK                  ŚRODA                 CZWARTEK                 PIĄTEK

1

Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

2

Ed.wczes./ bas.

 Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

3

Ed.wczes./ bas.

Ed.wczes. 2

Religia 2

Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

4

Jęz. ang. 2

Ed.wczes. 2

Ed.wczes. 2

Jęz. ang. 2

Ed.wczes. 2

5

   

Informatyka 8

Religia 2

Szachy 2

6

     

Koło art. 2

 

7

         

8

         

 

 

                     KLASA III        

                                                                                                       wychowawca: Grażyna Szczotka
                    rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna            PONIEDZIAŁEK             WTOREK                   ŚRODA                     CZWARTEK             PIĄTEK

1

Ed.wczes. 4

Ed.wczes. 4

Jęz. ang. 4

Ed.wczes. 4

Szachy 4

2

Ed.wczes./ bas.

     Ed.wczes. 4

Ed.wczes. 4

Ed.wczes. 4

Ed.wczes. 4

3

Ed.wczes./ bas.

Religia 4

Ed.wczes. 4

Ed.wczes. 4

Ed.wczes. 4

4

Religia 4

Ed.wczes. 4

Ed.wczes. 4

Informatyka 8

Ed.wczes. 4

5

Jęz. ang. 4

Ed.wczes. 4

Zaj. sport.

Koło art. 4

Ed.wczes. 4

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

                           KLASA IV        
                                                                                                      
wychowawca: Dorota Morgiel
                         rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna         PONIEDZIAŁEK              WTOREK                     ŚRODA                     CZWARTEK               PIĄTEK

1

Jęz. angielski 11

Religia 11

W- F/ bas.

Godz. wych. 11

Muzyka 10

2

Jęz. polski 11

Jęz. polski 11

W- F/ bas.

Jęz. polski 11

Religia 8

3

Matematyka 11

Matematyka 11

Technika 11

Jęz. niem. 11

Przyroda 7

4

Jęz. niemiecki 11

Jęz. angielski 11

Jęz. polski 11

Matemat. 11

Matemat. 11

5

Plastyka  św.

Informatyka 8

Matematyka 11

Historia 10

W- F

6

W- F

Przyroda 7

Jęz. angielski 11

 

Jęz. polski 11

7

         

8

         

 

 

                           KLASA V A        
                                                                                                    
wychowawca: Krzysztof Augustyniak
                        rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna          PONIEDZIAŁEK             WTOREK                    ŚRODA                    CZWARTEK                PIĄTEK

1

Jęz. polski 9

Jęz. polski 9

Biologia 7

Historia 6

Jęz. ang. 9

2

Historia 10

Matematyka 10

Matematyka 9

Matematyka 6

Plastyka św.

3

Matematyka 10

Geografia 7

Jęz. polski 5

Jęz. polski 10

W- F

4

Informatyka 8

Religia św.

Religia 9

Jęz. niem. św.

Jęz. polski 10

5

W- F

W- F/ bas.

Jęz. niem. 2

Jęz. ang. 9

Muzyka 10

6

Jęz. angielski 6

W- F/ bas.

Godz. wych. 10

Technika 8

 

7

         

8

         

 

 

                      KLASA V B        

                                                                                                      wychowawca: Marzena Nowak
                          rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna          PONIEDZIAŁEK               WTOREK                     ŚRODA                  CZWARTEK               PIĄTEK

1

W- F/ bas.

Historia 10

Jęz. polski 10

Jęz. polski 6

Godz.wych. 5

2

W- F/ bas.

Matematyka 5

Jęz. ang. 7

Historia 10

Matemat. 5

3

Matematyka 5

Jęz. ang. św.

Geografia 7

W- F

Jęz. ang. 9

4

Jęz. polski 9

Jęz. polski 10

Matematyka 5

Biologia 7

W- F

5

Jęz. niem. 9

Religia św.

Muzyka 10

Plastyka św.

Jęz. polski 9

6

Technika 8

   

Jęz. niem. 2

Religia 4

7

       

Informat. 8

8

         

 

 

 

                           KLASA VI A        
                                                                                                                    
wychowawca: Beata Kida
                               rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna         PONIEDZIAŁEK            WTOREK                    ŚRODA                      CZWARTEK               PIĄTEK

1

Technika 8

W- F

Muzyka 9

W- F/ bas.

Godz.wych. 8

2

Religia 9

Historia 9

Informatyka 8

W- F/ bas.

Jęz. ang.  9

3

Jęz. polski 9

Jęz. polski 9

Jęz. angielski

Historia 9

Jęz. polski 5

4

Jęz. angielski św.

Matematyka 6

W- F

Matematyka 9

Plastyka św.

5

Matematyka 6

Geografia 7

Matematyka 9

Biologia 4

Religia św.

6

Jęz. niem. 9

 

Jęz. polski 6

Jęz. polski 9

WDŻ 6

7

     

Jęz. niem.

 

8

         

 

 

                           KLASA VI B        
                                                                                                                 
wychowawca: Iwona Miller
                                 rok szkolny 2019/2020 

 

 

godz.lekcyjna          PONIEDZIAŁEK              WTOREK                  ŚRODA                    CZWARTEK                PIĄTEK

1

Jęz. polski 6

Jęz. polski 6

Jęz. niem. św.

Jęz. ang. 9

Plastyka św.

2

Matematyka 5

W- F

Jęz. polski 6

Religia św.

Jęz. polski 6

3

W- F/ bas.

Historia 10

Matematyka 9

Matematyka 5

Muzyka 10

4

W- F/ bas.

Jęz. ang. 9

Godz.wych. 8

Jęz. polski 6

Muzyka 8

5

Technika 8

Matematyka 5

Religia św.

Geografia 7

Jęz. ang. 8

6

Historia 10

WDŻ 6

W- F

Biologia 7

Informatyka 8

7

Muzyka 10

       

8

         

 

 

                           KLASA VII A        
                                                                                                      
wychowawca: Beata Wojdak
                         rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna         PONIEDZIAŁEK               WTOREK                     ŚRODA                  CZWARTEK                 PIĄTEK

1

Historia 10

Fizyka 7

Chemia 11

Plastyka  św.

Jęz. polski 11

2

Jęz. niem. 8

Religia św.

Jęz. polski 10

Fizyka 7

Godz.wych. 11

3

Chemia św.

W- F

W- F/ bas.

Jęz. ang. 8

Jęz. ang. 11

4

Matematyka 5

Jęz. niem. 8

W- F/ bas.

Historia 10

Geografia 7

5

Jęz. polski 11

Jęz. polski 11

Matematyka 5

Jęz. polski 11

W- F

6

Geografia 11

Matematyka 5

Jęz. angielski 9

Muzyka 10

Matemat. 5

7

Informatyka 8

WDŻ

Biologia 7

Biologia 7

Religia 6

8

 

SKS

SKS

   

 

 

                           KLASA VII B        
                                                                                             
wychowawca: Stanisława Borkowska
                         rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna         PONIEDZIAŁEK               WTOREK                   ŚRODA                   CZWARTEK               PIĄTEK

1

Fizyka 7

Matematyka 5

Matematyka 6

Matematyka 5

Jęz. niem. 6

2

Jęz. polski 6

Fizyka 7

Plastyka św.

Jęz. ang. 9

Historia 10

3

Geografia 7

Jęz. polski 6

Jęz. polski 6

Chemia 7

Jęz. polski 6

4

Biologia 7

W- F

Jęz. niem. 7

W- F/ bas.

Religia 9

5

Matematyka 5

Historia 10

Jęz. ang. 6

W- F/ bas.

Geografia 7

6

W- F

Jęz. ang. 9

Biologia 7

Jęz. polski 6

Muzyka 10

7

Chemia 11

Religia 6

 

Godz. wych. 6

 

8

Informatyka 8

WDŻ 6

     

 

 

                           KLASA VII C        
                                                                                               
wychowawca: Agnieszka Gadulska
                         rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna          PONIEDZIAŁEK           WTOREK                    ŚRODA                   CZWARTEK              PIĄTEK

1

Fun. os. i społ.

Fun. os. i społ.

Fun. os. i społ.

Fun. os. i społ.

Zaj.roz.kreat.

2

Fun. os. i społ.

Fun. os. i społ.

Zaj. roz. komunik.

Fun. os. i społ.

Zaj.roz.kreat.

3

Zaj. roz. kreat.

Zaj. roz. kreat.

 

Zaj.roz.kreat.

Zaj.roz.kreat.

4

Zaj. roz. kreat.

Zaj. roz. kreat.

Zaj .roz. kreat.

Zaj.roz.kreat.

W-F

5

Zaj. roz. kreat.

W- F

Zaj. roz. kreat.

Zaj.roz.kreat.

Zaj. roz. kom.

6

   

Zaj. roz. kreat.

W-F

 

7

W- F

       

8

         

 

 

 

 

           KLASA VIII A        
                                                                                                          
wychowawca: Anna Mysiak
                         rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna            PONIEDZIAŁEK             WTOREK                  ŚRODA                 CZWARTEK               PIĄTEK

1

Matematyka 5

WDŻ św.

Religia 1

Chemia 7

Biologia 7

2

Fizyka 7

 Jęz. niem. 8

Matematyka 5

Matematyka 5

Jęz. niem. 7

3

Historia 8

Matematyka 5

Historia św.

Religia św.

W- F

4

Jęz. polski 6

Fizyka 7

Jęz. polski 6

Jęz. ang. 4

Jęz. polski 5

5

Jęz. ang. 10

Jęz. polski 6

W- F/ bas.

Jęz. polski 6

Matematyka 5

6

Chemia 7

Informatyka 8

W- F/ bas.

WOS 5

Geografia 7

7

EDB 6

Jęz. ang. 9

WOS 8

Godz. wych. 9

Doradz .zaw. 5

8

W- F

Jęz. ang. (d) 9

     

 

 

                           KLASA VIII B        
                                                                                                       
wychowawca: Barbara Angulska
                         rok szkolny 2019/2020

 

godz.lekcyjna              PONIEDZIAŁEK             WTOREK                 ŚRODA                 CZWARTEK             PIĄTEK

1

WDŻ św.

Jęz. niem. 8

Jęz. polski 5

Religia 8

W- F/ bas.

2

EDB św.

Jęz. polski 6

W- F

WOS 8

W- F/ bas.

3

Jęz. polski 6

WOS 8

Jęz. niem. 10

Jęz. polski 6

Religia 8

4

Historia 10

Matematyka 5

Historia 10

Matematyka 5

Matematyka 6

5

Chemia 7

Fizyka 9

Biologia 7

Fizyka 5

Jęz. polski 6

6

Matematyka 5

W- F

Matematyka 5

Chemia 10

Jęz. ang. 9

7

Jęz. ang. 9

Geografia 7

Jęz. ang. 9

Informatyka 8

Godz. wych. 9

8

Jęz. ang. (d) 9

 

Doradz. zaw. 5

   

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.