Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

plakat granty pgr

Gmina Polkowice informuje, iż w najbliższym czasie prowadzone będą czynności zmierzające do podpisania z ostatecznymi beneficjentami projektu grantowego tzw. Grantów PPGR umów darowizny.

W związku z powyższym Urząd Gminy w Polkowicach zwraca się do wszystkich osób, których wnioski w ramach programu "Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR"  zostały pozytywnie zweryfikowane, o dostarczenie formularza osobowego zawierającego dane niezbędne do zawarcia umowy darowizny sprzętu komputerowego. 

Formularz osobowy dostępny poniżej oraz w zakładce AKTUALNOŚCI na stronie projektowej pod adresem: na https://projekty.polkowice.eu/projekty/wsparcie-dzieci-z-rodzin-pegeerowskich-w-rozwoju-cyfrowym-granty-ppgr/

Uzupełniony formularz należy  złożyć w kancelarii Urzędu Gminy Polkowice w godzinach pracy Urzędu do dnia 20 czerwca 2022 r.

O terminach i zasadach odbioru sprzętu komputerowego będziemy Państwa informować poprzez wiadomości zamieszczane na stronie Gminy Polkowice, oficjalnym fundpage’u oraz w zakładce AKTUALNOŚCI na stronie projektowej pod adresem: https://projekty.polkowice.eu/projekty/wsparcie-dzieci-z-rodzin-pegeerowskich-w-rozwoju-cyfrowym-granty-ppgr/

Dodatkowe informacje o Programie można uzyskać w Referacie Rozwoju Gminy Urzędu Gminy  Polkowice ul. Górna 2, pok. 206, bądź pod numerem telefonu 768474145.

Formularz osobowy

 

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.