Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Samorząd Uczniowski nawiązał współpracę z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Legnicy. Uczniowie naszej szkoły pisali list do Gwiazdora, który obdarował ich prezentami sprawiając im wiele radości.gwiazdor

W dniach 2-3 grudnia uczennice naszej szkoły wraz z opiekunkami wyjechały na szkolenie do Katowic w poszukiwaniu dobrych praktyk w wolontariacie. Przez dwa dni wolontariuszki uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych przez Fundację "Mocni razem". W ostatnim dniu zajęcia odbywały się w "Waznym Miejscu" prowadzonym przez ludzi niewidzących. Oprócz zajęć uczestniczki szkolenia mogły zjeść posiłek w całkowitych ciemnościach opierając się na zmysłach smaku i węchu. Te doświadczenia pozwoliły młodzieży wczuć się w potrzeby osób niewidomych. Dziewczyny z bagażem wiedzy i doświadczeń wróciły zadowolone do domu. 

wolontariusze w Katowicach

 

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunkami p. Iwoną Miller i Beatą Kidą dziękują wszystkim darczyńcom w imieniu Polkowickiego Centrum Pomocy Rodzinie za wszystkie słodycze. Dziękujemy za Wasze dobre serca i wrażliwość na potrzeby innych osób, które znajdują się w trudnej życiowej sytuacji. Słodycze były zebrane w ramach akcji: I ty zostań słodkim Mikołajem.

slodki mikolaj kolaz

Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole andrzejki dla klas IV-VIII. Uczniowie w swoich gronie zorganizowali sobie poczęstunek. Były zabawy andrzejkowe, wspólne rozmowy i mile spędzony razem czas. Młodzież integrowała się "na nowo", a takie spotkania są dla nich teraz bardzo ważne.

Andrzejki

SU wieniec

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.