Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

GRATULUJEMY !!!

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny na wilkanocną pisankę "Ale jaja". Oto lista laureatów:

miejsce I - Aleksandra Tytko

miejsce II - Mirela Janik

miejsce III - Aleksandra Michalska, Oliwia Sokalska

wyróżnienia:  Weronika Rojek, Jakub Streubel, Aleksandra Dusza, Sebastian Mazur, Mikołaj Moskal, Julia Leńczuk, Agata Pszczoła, Daniel Czychiel

 

Organizujemy zbiórkę dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Żarach. Szczególnie prosimy o żywność o długim terminie przydatności (mleko, ryże, kasze, mąki, makarony, cukier, konserwy, dżemy, nutelle, soki w kartonach itp), słodycze, kosmetyki dla dzieci i kobiet, środki czystości, pieluszki wielorazowe, chusteczki nawilżane, słoiczki i kaszki dla dzieci. Można przynosić także odzież w dobrym stanie, obuwie dla kobiet  i dzieci, zabawki, artykuły szkole.  Serdecznie dziękujemy za wrażliwość, okazane zainteresowanie i przynoszone dary dla kobiet i dzieci, które w pośpiechu opuszczały swój dom.

Samorząd Uczniowski zaprasza koleżanki i kolegów z naszej szkoły z klas IV-VI, do wzięcia udziału w dyskotece andrzejkowej 30.11.2017 r. w godzinach 16.00-19.00.

W programie fajna muzyka, wróżby andrzejkowe i dobra zabawa.

Znalezione obrazy dla zapytania lanie wosku darmowa grafika

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.