Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022 kontynuowała współpracę z Fundacją „Dbam o mój z@sięg” z Gdańska.

Placówka brała udział w głównym projekcie fundacji, czyli badaniu relacji społecznych po okresie pandemii i nauczania zdalnego. Projekt składał się z trzech etapów, w kórych kolejno brali udział uczniowie klas V-VIII, nauczyciele oraz rodzice. Po zakończeniu projektu zostanie opracowany raport wraz z wnioskami do pracy profilaktyczno–wychowawczej w szkole. Potwierdzeniem współpracy z fundacją jest certyfikat przyznany naszej szkole.

Szkolny koordynator – Monika Danielkiewicz.

Nad prawidłowym przeprowadzeniem badań czuwała pani Kamila Balcerek- nauczyciel informatyki. 

certyfikat

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.