Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

W ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego uczniowie klas VII pojechali do Zespołu Szkół w Chocianowie. Uczniowie zdobyli informacje na temat rodzajów klas, warunków rekrutacji, a także uczestniczyli w prezentacji  klas: mechatronicznej, turystycznej, logistycznej. Spotkali się z nauczycielami uczącymi i zadawali pytania dotyczące szkoły. Największym zainteresowaniem cieszył się robot. 

Szkoa w Chocianowie

Na lekcjach języka polskiego uczniowie klasy VB poznali kolejną mityczną postać - Herkulesa, który miał do wykonania 12 skomplikowanych prac. Pracując w grupach piątoklasiści narysowali wyobrażone potwory, które musiał pokonać Herkules. 

Herkules

Diękujemy uczniom klasy I ze Szkoły Podstawowej  im. Z. Dłużniewskiego w Nowej Górze, w województwie mazowieckim za dalsze przygody naszago bohatera oraz za ciekawą opowieść o Serduszku. 

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy wspaniałych przygód z książką !!!

Wymiana bohaterow literackich odbywa się w ramach projektu: Nasza Mała Biblioteka.

pacynka

 

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.