Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
"Szkoła to gniazdo orląt, a orły szybują wysoko."

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

pracownia przyrodnicza

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Burmistrz Polkowic w dniu 11.04.2018 r. podpisał Zarządzenie nr 2220/18 w sprawie przeprowadzenia monitoringu Strategii Rozwoju Zrównoważonego Gminy Polkowice (SRZGP) na lata 2015 -2020-stan na koniec 2017 r.

Zgodnie z planem monitoringu, będącym załącznikiem do ww. zarządzenia, Urząd Gminy Polkowice zobowiązany jest przeprowadzić  badania ankietowe w formie papierowej i elektronicznej, skierowane do mieszkańców gminy Polkowice.

KLIKNIJ TUTAJ

 

W ramach współpracy z naszą szkołą pan Artur Gałuszka przeprowadził dwie prelekcje dla dzieci. Uczniowie z klas 0-III dowiedzieli się jak postępować i jak się zachować w sytuacji, kiedy kogoś nieznamy, a więc informacje dotyczyły tematu "Obcy - niebezpieczny". Z uczniami z klas IV-VI pan Gałuszka omawiał kwestię odpowiedzialności karnej nieletnich.

obcy1

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.