Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Cele do zrealizowania w tej kampanii:

- zapoznanie uczniów oraz ich rodziców z podstawowymi pojeciami dotyczacymi cyberuzależnienia;

- zapoznanie uczniów z pierwszymi symptomami kompulsywnego korzystania z nowych technologii i urządzeń mobilnych;

- skłonienie uczniów do refleksji na temat odpowiedniego korzystania z Internetu;

- stworzenie uczniom możliwości do dzielenia się własnymi przemysleniami na temat plusów i minusów korzystania z nowoczesnych technologii;

- pomoc dorosłym w budowaniu odpowiednich relacji z dzieckiem w zakresie korzystania z sieci i urzadzeń mobilnych;

- edukacja dorosłych na temat cyberuzależnienia, sposobów diagnozy, symptomów oraz podstawowych technik rozwiązywania związanych z nim problemów.

kampania

Czytaj więcej: PROJEKT "SMART, TO ZNACZY MĄDRZE! UZALEŻNIENIE, CZY NAWYK?"

X

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów uczęszczających do szkoły Podstawowej Integracyjnej w Jędrzychowie oraz podwyższenie kompetencji kluczowych, właściwych postaw niezbędnych na rynku pracy. 

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 

Projekt zakłada następujące formy wsparcia: 

Czytaj więcej: PROJEKT EDUKACJA=LEPSZE JUTRO. WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH POLKOWICKICH UCZNIÓW

To autorski projekt edukacyjny wychowawczyni Zerówki. Pierwsze zajęcia dotyczyły prądu elektrycznego, a właściwie skąd się bierze prąd ?

Zajęcia pod hasłem "Sztuczka to nie byle jaka, zrobić sobie prąd z ziemniaka" rozpoczęły cykl doświadczeń, które będą wykonywali uczniowie z zerówki sami lub w asyście nauczyciela.

 

Czytaj więcej: PROJEKT "MALUCH BADACZ - DOŚWIADCZAĆ ZNACZY WIEDZIEĆ, ROZUMIEĆ I ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ"

Projekt autorski opracowany przez nauczycieli: p. Joannę Janczarę, p. Bernadettę Miziniak, p. Annę Kulczyk dla przedszkolaków z oddziału przedszkolnego "Niezapominajki". Realizacja projektu to lata 2014-2016. Jednym z zamierzeń projektu jest edukacja czytelnicza. Przedszkolaki poprzez słuchanie bajek poznają bohaterów ich zachowanie. Podczas zajęć odbywają się tańce integracyjne, zabawy integracyjne, konkursy. Maluchy wykonują prace plastyczne, które są wystawiane w bibliotece.  

Pasowanie na pirata

Przedszkolaki z Niezapominajek przeżyły wiele przygód zanim zostały pasowane na prawdziwych piratów. Szukanie skarbów, rozwiązywanie zagadek, śpiewanie w pirackim chórze i próbowanie specjałów z bosmańskiego kufra, to było nie łatwe wyzwanie. W czasie zabaw towarzyszyli im bosmani i kotek Psotek - bohater z bajki.

 

Czytaj więcej: PROJEKT "CZYTANIE UŁATWIA WYCHOWANIE"

Projekt autorski opracowany przez nauczycieli: p. Grażynę Szczotkę, p. Beatę Kidę oraz p. Iwonę Miller dla uczniów nauczania początkowego. Będzie realizowany w latach 2015-2017. Głównym powodem powstania projektu była ciekawość poznawcza dzieci, chęć naśladowania pracy znanych i bliskich im osób. Po przeprowadzonej rozmowie z uczniami ustalono katalog zawodów, z którymi dzieci chciałyby się zapoznać. Projekt wspiera rozwój zainteresowań uczniów. 

 I spotkanie -  z policjantem

9 września 2015 r. naszą szkołę odwiedził policjant i choć wydawałoby się, że stało się coś złego na szczęście wszystko przebiegało bez zastrzeżeń. Pan Marek Jaskuła zapoznał uczniów klas II a i II b z zawodem funkcjonariusza policji, konsekwencjami złego postępowania.

Czytaj więcej: PROJEKT "POZNAJEMY ZAWODY NASZYCH BLISKICH"

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.