Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Autorkami projektu są panie : Bernadetta Miziniak i Beata Wojdak.

Klasa III poznała zasady zachowania się w kawiarni i restauracji oraz jak nakryć do stołu i jak się przy nim zachować.

nakrycie

Projekt edukacyjny Anny Kulczyk, Anny Skwiercz oraz Elżbiety Sobczyk opiera się na zapoznaniu przedszkolaków z dwóch oddziałów przedszkolnych z pracą przedstawicieli poszczególnych zawodów w oparciu o literaturę. 

LISTOPAD - PRACA LISTONOSZA

Przedszkolaki wysłuchały bajki o listonoszu, dokończyły listy do Świętego Mikołaja i Kubusia Puchatka z okazji jego święta. Pani wychowawczyni podpowiedziała, w którym miejscu powinien znajdować się adres i znaczek. Z gotowymi listami najmłodsi uczniowie udali się do sekretariatu szkoły i przekazali Pani sekretarz, ponieważ z sekretariatu Pan listonosz odbiera listy i paczki, które wędrują do adresatów.

listonosz

W ramach projektu "Zwiększona dawka kultury" uczniowie będą nabywać wiedzę z kulturoznawstwa, rozwijać swoje zdolności plastyczne i artystyczne oraz kreatywność. W ramach realizacji projektu odbędą się spotkania autorskie, warsztaty, konkursy. 

W listopadzie odbyły się zajęcia w świetlicy szkolnej pt. Polska Kultura Ludowa. Uczniowie mogli obejrzeć wystawę z eksponatami, które były przedmiotami codziennego użytku naszych przodków.

na ludowo

Szkolne Przygody Gangu Słodziaków to ogólnopolski projekt, którego celem jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I-III. Czytanie pełni ważną rolę w rozwoju dziecka - pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, kreatywności, ćwiczy pamięć i koncentrację.slodziadzki 13.11

 

Czytaj więcej: PROJEKT EDUKACYJNY "SZKOLNE PRZYGODY GANGU SŁODZIAKÓW" 2019/2020

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.