Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

wsdz2021

program doradztwa

Przedszkolaki podczas zajęć z doradztwa zawodowego dowiedziały się, na czym polega zawód pielęgniarki. Podczas spotkania został również omówiony temat bezpiecznej zabawy w przedszkolu i na placu zabaw. 

Ada

18 marca 2021 r. w naszej szkole w ramach realizacji programu WSDZ oraz współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi, zorganizowano spotkanie z przedstawicielami Zespołu Szkół w Chocianowie.

Uczniowie klas ósmych wykazali zainteresowanie ofertą szkoły, zadawali wiele pytań, otrzymali ulotki przybliżające kierunki w Zespole Szkół.

Zainteresowanych uczniów, kierownik kształcenia praktycznego, Pani Agnieszka Hruszowiec zaprasza na indywidualne spotkania ustalone z uczniami i ich rodzicami.

chocianw

Drodzy Uczniowie, polecamy Wam Kwestionariusz Uzdolnień Szczegółowych. Możecie wypełnić go sami, wpisując punkty w brudnopisie lub w pliku na swoim komputerze, w trosce o środowisku. Policzcie wszystkie punkty, a następnie sprawdźcie jaki macie profil wielorakiej inteligencji.

 

Otwórz kwestionariusz

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.