Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Konkurs na najciekawsze karmidełko z materiałów wtórnych i ekologicznych rozstrzygnięty. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i upominki. Gratulujemy pomysłów i życzymy kreatywnych pomysłów w innych działaniach ekologicznych.

 karmideka

Chociaż za oknem wiało chłodem młodzi obserwatorzy przyrody wyruszyli w teren wokół szkoły obserwować ptaki. Uczniowie pod czujnym okiem myśliwego i wychowawców przez lornetki obserwowali ptaki, a następnie z wykorzystaniem książek z biblioteki szkolnej próbowali je nazwać. Zajęcia zakończyły się akcją dokarmiania ptaków w karmidełkach z  materiałów ekologicznych i wtórnych.

aleja1 

Zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej "Jestem eko- trzymam formę". Tym razem młodzi miłośnicy przyrody dla swoich młodszych koleżanek i kolegów przygotowali  plakaty informujące jak należy zachować się w lesie, jak należy postępować, aby chronić nasze lasy. Zapraszamy do obejrzenia na łączniku szkoły.

DEKALOG

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ

wystawa1

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.