Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Drodzy uczniowie,
w ramach cyklu spotkań Zawodowy Stream możecie obejrzeć kolejny wywiad z biologami i bioinformatykami z Międzynarodowego Instytutu Mechanizmów i Maszyn Molekularnych Polskiej Akademii Nauk.
13.01.2022r. o godzinie 18.00 ( nie jest wymagana rejestracja).
 "Być naukowcem, czyli biologia u progu nieznanego". 
Wystarczy, że wejdziesz na stronę:
dowiesz się więcej o spotkaniach z przedstawicielami ciekawych branż, a także możesz obejrzeć przeoczone, a interesujące Ciebie wywiady. 

wsdz2021

program doradztwa

Przedszkolaki podczas zajęć z doradztwa zawodowego dowiedziały się, na czym polega zawód pielęgniarki. Podczas spotkania został również omówiony temat bezpiecznej zabawy w przedszkolu i na placu zabaw. 

Ada

18 marca 2021 r. w naszej szkole w ramach realizacji programu WSDZ oraz współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi, zorganizowano spotkanie z przedstawicielami Zespołu Szkół w Chocianowie.

Uczniowie klas ósmych wykazali zainteresowanie ofertą szkoły, zadawali wiele pytań, otrzymali ulotki przybliżające kierunki w Zespole Szkół.

Zainteresowanych uczniów, kierownik kształcenia praktycznego, Pani Agnieszka Hruszowiec zaprasza na indywidualne spotkania ustalone z uczniami i ich rodzicami.

chocianw

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.