Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Autorkami innowacji pedagogicznej są panie: Beata Kida i Iwoana Miller. Biorą w niej udział uczniowie klas VA i VB. Istotnym czynnikiem wprowadzenia innowacji jest poszerzenie wiedzy ucznia o kino i film oraz rozwijanie jego zainteresowań artystycznych. Głównym celem jest dostarczenie wiedy filmoznawczej. Edukacja filmowa, którą nasi uczniowie poznają pozwoli im w przyszłości świadomie odczytywać teksty kultury. Spotkanie z wartościowym filmem spowoduje, że będa oni potrafili dzielić się swoimi odczuciami z innymi, propagując upowszechnianie kultury. Filmy stanowią też dobry punkt wyjścia do dyskusji z uczniami na palące tematy wychowawcze. Pomagają odnaleźć rozwiązania w różnych problemowych sytuacjach oraz spojrzenia na problem z róznych perspektyw.

Dodatkowym atutem jest integracja grupy oraz umożliwienie uczniom o specjalnych potrzebach edukacujnych zapoznanie się z wybranymi lekturami.

narnia

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.