Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Innowacja jest autorstwa pań: Grażyny Szczotki i Anny Kulczyk i prowadzona wśród uczniów klasy II. Uczniowie doskonalą technikę czytania ze zrozumieniem na podstawie wybranej przez siebie książki. Rozwijają kreatywność podczas tworzenia prezentacji książek w Dzienniczku Lektur oraz uczą się sztuki prezentacji oraz pięknej polszczyzny. Książki wybierane przez dzieci są o różnej tematyce, tak więc uczniowie nie tylko szlifują język ojczysty, ale również poznają fakty historyczne, krainy geograficzne, nowinki techniczne i wiele innych tematów. Uczniowie dowiedzieli się również na czym polega praca dziennikarza i krytyka literackiego.

21 GRUDNIA 2018

POLECAMYKSIAZKI

 

 

25 STYCZNIA 2019

Kolejne spotkanie w ramach innowacji. Dziś nietylko prezentowanie przeczytanych lektur, ale również rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy Dzienniczek Lektur w I semestrze. Nagrody ufundowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach.

prezenter 25

 

prezenter konkurs

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.