Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Aurorski projekt wspierający rozwój zainteresowań uczniów przez poznanie różnych zawodów.

7 listopada 2018 r. klasa II w ramach projektu odwiedziła salon groomerski w Polkowicach. Uczniowie poznali nowy, coraz bardziej popularny zawód. Dowiedzieli się, że do psiego fryzjera przyprowadzamy zwierzęta, po to aby zadbać o ich włos, sierść i pazury, to takie małe SPA dla zwierząt. Obejrzeli wannę do kąpieli zwierząt, specjalny stół do strzyżenia i różne akcesoria do pielęgnacji psiego poszycia. Dzieci miały również okazję suszyć, czesać i trymować małego shih tzu i sznaucera olbrzyma. 

 groomer

 

27 listopada klasa II w ramach projektu odbyła wycieczkę do Zakładów Wzbogacania Rud w Polkowicach – zakładu opiekuńczego naszej szkoły. Uczniowie obejrzeli film ukazujący kolejne etapy procesu wzbogacania rudy, a następnie po nałożeniu odpowiedniego stroju ochronnego udali się na wycieczkę po zakładzie.

zwr kolaz

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.