Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Projekt autorski opracowany przez nauczycieli: p. Joannę Janczarę, p. Bernadettę Miziniak, p. Annę Kulczyk dla przedszkolaków z oddziału przedszkolnego "Niezapominajki". Realizacja projektu to lata 2014-2016. Jednym z zamierzeń projektu jest edukacja czytelnicza. Przedszkolaki poprzez słuchanie bajek poznają bohaterów ich zachowanie. Podczas zajęć odbywają się tańce integracyjne, zabawy integracyjne, konkursy. Maluchy wykonują prace plastyczne, które są wystawiane w bibliotece.  

Pasowanie na pirata

Przedszkolaki z Niezapominajek przeżyły wiele przygód zanim zostały pasowane na prawdziwych piratów. Szukanie skarbów, rozwiązywanie zagadek, śpiewanie w pirackim chórze i próbowanie specjałów z bosmańskiego kufra, to było nie łatwe wyzwanie. W czasie zabaw towarzyszyli im bosmani i kotek Psotek - bohater z bajki.

 

 

asia1

Aby zobaczyć więcej, klknij TUTAJ

 Skarby wiewiórki 

Kolejne spotkanie w ramach projektu : Czytanie ułatwia wychowanie. Najmłodsi czytelnicy biblioteki poznali tym razem  bajeczkę o skarbach wiewiórki.  Głównym zamierzeniem spotkania było działanie na wszystkie zmysły dzieci dla ich lepszego rozwoju w procesie edukacji czytelniczej. 

 

Asia2

Aby zobaczyć więcej, kliknij TUTAJ

 

Urodziny Kubusia Puchatka

25 listopada 2015 r. przedszkolaki były na przyjęciu urodzinowym u Kubusia Puchatka. Niestety Kubuś zostawił list i książkę, a sam wyruszył na poszukiwanie miodu. Maluchy słuchały bajki, śpiewały piosenkę, piekły magiczne pierniczki i robiły portret misia.

Na zakończenie wszyscy zrobili sobie zdjęcia w przebraniu Kubusia Puchatka i Kłapouchego. Przyjęcie się udało.

 kubus

Aby zobaczyć więcej, kliknij TUTAJ

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.