Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Na koniec w zajęciach praktycznych policjant przypomniał o zasadach bezpieczeństwa na drodze, uczniowie otrzymali odblaski. 

policja

Aby zobaczyć więcej, kliknij TUTAJ

 

  

II spotkanie - z misjonarzem

6 października 2015 r. w ramach projektu odbyło się spotkanie z wujkiem uczennicy klasy IIa - księdzem Krzysztofem Niżniakiem pracującym od wielu lat na misjach w Ghanie, Nigerii i innych państwach afrykańskich. Misjonarz przywiózł ze sobą wiele interesujących pamiątek z Afryki i opowiadał bardzo ciekawe historie o codziennym życiu ludzi na czarnym lądzie, o dzieciach w afrykańskiej szkole, zwierzętach i roślinach Afryki. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści księdza i zadawali wiele pytań.

 misjonarz

 Aby zobaczyć więcej, kliknij TUTAJ

 

III spotkanie - z górnikami

30 listopada i 1 grudnia 2015 r. klasy IIa i IIb były na wycieczce klasowej na kopalni ZG Lubin. Zwiedzanie uczniowie rozpoczęli od czynności, które wykonuje każdy górnik po wejściu na zakład. Pierwszym pomieszczeniem była szatnia, umiejscowiona nad głowami, gdyż rzeczy górników wiszą na hakach. Dalej uczniowie odwiedzili lampownię, w której pracownicy zaopatrują się w lampy do pracy pod ziemią oraz aparaty. Najbardziej podabała się zwiedzającym winda tzw. klatka. Na zakończenie dzieci obejrzały film o KGHM-ie. 

Uczniowie z wychowawcami bardzo dziękują pani Agnieszce Obuchowskiej-Ogrodnik za pomoc w organizacji wycieczki do kopalni.

Grnicy 

Aby zobaczyć więcej, klknij Tutaj 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.