Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

 Dnia 17 grudnia odbyły się w naszej szkole dwugodzinne warsztaty ekologiczne przeprowadzone przez firmę GMS Innowacje z Warszawy. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas 0-V.

Klasy 0-I
Warsztat wybijania znaczków mikołajkowych podczas którego dzieci same projektowały znaczki rysując mikołaje, sanie, prezenty, choinki, renifery, bałwanki oraz inne motywy świateczne. Podczas zajęć wykonany został także odblaskowy znaczek do poprawy widoczności na drodze. Dzieci smodzielnie układały wszystkie elementy znaczka na maszynie i wybijały go. Atrakcją była także mozliwość zabrania swojego dzieła do domu.
Klasy II-III
Warsztat programowania z reniferami podczas którego dzieci wprowadzone zostały w świat kodowania. Za pomocą flamastrów dzieci w prosty sposób napisały swój pierwszy program. Robot rozpoznawał odpowiednie sekwencje kolorowych linii i podążał ich śladem. Uczniowie mieli możliwość programowania robota po torze układającym się np. w: drogę sań Św. Mikołaja po niebie lub po zaśnieżonym lesie, po obrysie renifera, czy w choinkę z bombkami.
Klasy IV-V
Warsztat ceramiki świątecznej - dzieci otrzymały tablety, gdzie w specjalnej aplikacji ceramicznej wykonały naczynia na kole garncarskim. Następnie w świecie rzeczywistym wykonały wazony świąteczne, mikołaje, renifery, gwiazdki, choinki etc. przy pomocy gliny szybkoschnącej. Wykonane przedmioty dzieci zabierały ze sobą do domu.

 

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.