Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

W ubiegły weekend gościli w naszej szkole hercerze, którzy przynależą do Hufca Lubin ze Szczepu harcerskiego "Falanga". Przyjechali do nas na trzydniowy biwak, którego myślą przewodnią był czas lat 80. Nasza sala gimnastyczna zamieniła się w wielką sypialnie, gdzie społo 80 harcerzy. Był to wyjatkowy biwak, ponieważ w sobotę wieczór obchodzone były 14-te urodziny szczepu. Oczywiście były cztery okolicznościowe torty, karaoke oraz tańce integracyjne. Harcerze spędzili wspaniały czas w swoim towarzystwie, mając nadzieję na nawiązanie współpracy z naszą szkołą. CZUWAJ.

harcerze

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.