Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

W dniach od 25 lutego do 1 marca nasza szkoła gościła wolontariuszy Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów AIESEC. Przyjechała Clara z Brazylii, Taufig z Ghany oraz Zenith z Indii. Studenci opowiadali o kulturze i tradycjach w swoich krajach oraz poznawali kulturę naszego kraju. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim, co dawało możliwość naszym uczniom sprawdzenia na ile dobrze znają język angielski i potrafią się nim porozumiewać. Na początku uczniowie naszej szkoły byli trochę onieśmieleni, ale miła i przyjazna atmosfera, jaką tworzyli nasi goście z zagranicy sprawiła, że bariera przed mówieniem i porozumiewaniem się w języku angielskim została przełamana przez dzieci. Oprócz prezentacji i nauki było sporo zabawy i konwersacji, tak że nasi uczniowie bardzo polubili gości. Trudno było się rozstać w ostatnim dniu. Dzieci zrobiły sporo zdjęć z naszymi gośćmi i z nadzieją czekają na kolejną możliwość spotkania ich w przyszłym roku.

aiesec

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.