Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

W dniach 16-18 października uczniowie klas VI-VIII  wzięli udział w Treningu Asertywności.  Trening przeprowadzony był przez trenera z Centrum Działań Profilaktycznych p.Konrada Mężyńskiego w Wieliczce, którego do szkoły zaprosiła pani pedagog Dagmara Franas.
 
Podczas zajęć uczniowie zostali wyposażeni w wiedzę oraz umiejętności odmawiania, ale także wyrażania własnego zdania, uczuć i postaw z szacunkiem dla drugiego człowieka. Trening miał formę wykładów oraz ćwiczeń praktycznych. Omawiane treści w bardzo dużym stopniu dotyczyły profilaktyki alkoholowej i narkotykowej, podkreślano jak ważna jest możliwie najpóźniejsza inicjacja alkoholowa, unikanie grup ryzyka oraz prawidłowe więzi rodzinne. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajęciach i wysoko je oceniły uznając za wartościowe i przydatne.

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.