Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

20 września w naszej szkole gościliśmy kolegę z Australii. Noah spotkał się z uczniami klasy 5a i opowiedział im o swoim kraju, szkole i zainteresowaniach. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem słuchali kolegi, a przy okazji sprawdzili, na ile rozumieją to, co mówi native speaker języka angielskiego. Na koniec spotkania uczniowie klasy 5a zadawali pytania w języku angielskim i uzupełniali quiz o Australii. Spotkanie zakończyło sie w miłej atmosferze. Noah obdarował naszych uczniów pamiątkami ze swojego kraju, a w zamian otrzymał własnoręcznie wykonane przez uczniów laurki oraz słodycze. Dziękujemy Noah i jego mamie za miłe spotkanie.

australia

Zapraszamy do galerii

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.