Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w konkursie edukacyjnym "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków". Chcemy, aby najmłodsi nasi uczniowie zaszczepili się pasją czytania, ponieważ pełni ono ważną rolę w rozwoju dziecka - pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację. W pierwszej części konkursu klasy I-III wykonują prace według regulaminu, w drugiej części w szkole organizuje się "Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania". Zwycięzcy otrzymają dofinansowanie na zakup książek do biblioteki szkolnej. 

 

sl

Autorka książki pani Renata Piątkowska gościła w naszej szkole w 2016 roku w ramach współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Polkowicach. 

piatkowska

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.