Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Festyn Zdrowia odbył się po raz piąty. Do tej pory odbywał się on w ramach ogólnopolskiego konkursu Czas na zdrowie. W tym roku szkolnym konkursu już nie ma, ale postanowiliśmy, że Festyn Zdrowia się odbędzie. Głównym zamierzeniem tego działania jest promowanie zdrowego stylu życia wśród społeczności lokalnej. Jest to ważny element naszego programu profilaktyczno-wychowawczego Cieszymy się z faktu, że podczas organizacji możemy liczyć na współpracę instytucji, klubów sportowych, rodziców oraz firm prywatnych. W tym roku gościliśmy przedstawicieli klubu sportowego „Armia Polkowice”, którzy pokazali uczestnikom festynu ćwiczenia kickboksingu. Pokazy sprzętu strażackiego zawdzięczamy jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowej Wsi Lubińskiej. Słowa podziękowania ślemy państwu Szczepaniakom, którzy udostępnili bardzo oryginalny sprzęt rowerowy oraz przygotowali tor przeszkód, na którym uczestnicy naszej imprezy mogli sprawdzić swoje umiejętności. Dzięki współpracy z Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych każdy mógł sobie zmierzyć poziom cukru we krwi lub ciśnienie tętnicze. Podczas festynu można było degustować zdrowe przekąski przygotowane przez uczniów. Swoje umiejętności carwingu zaprezentowały uczennice z Zespołu Szkół w Polkowicach pod mistrzowską ręką pani Iwony Parzuchowskiej. Dzieci z wielką przyjemnością zjadały surowe owoce i warzywa zamienione w małe cudeńka. Najmłodsi mogli także wziąć udział w zabawach animacyjnych sponsorowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Polkowicach i Radę Rodziców działającą przy naszej szkole. Słowa podziękowania ślemy panu Jarkowi Szydełko, dzięki któremu dzieci mogły pojeździć konno na kucyku.

W tym roku podczas Festynu Zdrowia w naszej szkole  odbył się  kiermasz gadżetów PAH- ołówków i bransoletek. Grupa wolontariuszy z klasy VI b pod opieką p. Stanisławy Borkowskiej w  ciągu dwóch godzin ze sprzedaży  pozyskała  500 złotych na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH).

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji Festynu Zdrowia !

festyn6

Zapraszamy do galerii

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.