Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Gościliśmy w naszej szkole aktorów z teatru "Pomarańczowy cylinder", którzy w przedstawieniu pt.: Superbohaterowie i Profesorek Wodorek przekazali uczniom jak ważna jest higiena i dbanie o własne zdrowie. Ekscentryczny i wesoły naukowiec zaprosił dzieci do swojego laboratorium, w którym poprzez skecze, zabawne piosenki i wiersze wpajał dzieciom "dobre nawyki". Teatrzykiem rozpoczęliśmy cykl działań profilaktycznych i zdrowotnych w naszej szkole.

cylinder1

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.