Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Wspólne odśpiewanie „Ody do radości” rozpoczęło część koncertową w której również zaprezentował się również zespół wokalny z naszej szkoły. W między czasie rozdawano nagrody laureatom konkursów plastycznym i wiedzy o Unii . Gratulujemy naszym uczniom którzy również znaleźli się w tym gronie. Są to Albert Janik, Oskar Kasperski, Martyna Sulima, Eliza Janik i Piotr Miziniak.

 

Aby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij TUTAJ

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.