Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Dzisiaj odbył się w naszej szkole konkurs na zdrową, wiosenną kanapkę, w którym wzięli udział uczniowie z klas I-III, zerówka oraz przedszkole Niezapominajki. Uczniowie wykonywali je grupowo i indywidualnie, a pomysłowość i twórczość uczestników nie zna granic. Była to rozgrzewka przed Festynem Zdrowia, który wkrótce odbędzie się w naszej szkole. W organizacji konkursu wspomagali nas instruktorzy z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie. Dziękujemy również pani dyrektor WOK-u za zasponsorowanie nagród na konkurs.

kanapki

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.