Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu: Czas na zdrowie. Uczniowie biorą udział w różnego typu działaniach promujących zdrowy styl zycia. Uczniowe z zerówki dziś na śniadanie wyciskali samodzielnie sok ze świeżych owoców oraz przygotowali wiosenne kolorowe kanapki z wyhodowanymi kiełkami. Swoimi przysmakami poczęstowali ratowników, którzy goślili w naszej szkole szkoląc dzieci z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

niadanie

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.