Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Rada Rodziców działająca przy naszej szkole zorganizowała kiermasz kartek świątecznych wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Kartki były zrobione różnymi technikami i były tak piękne, że trudno było się zdecydować, którą zakupić. Pieniądze z kiermaszu zostaną przeznaczane na nagrody i upominki z okazji uroczystości szkolnych.

kartki

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.