Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

W tym roku odbyła się już VIII edycja konkursu, którego organizatorem jest Burmistrz Polkowic Wiesław Wabik. Pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Obszarów Wiejskich przygotowali szereg zadań dla uczestników konkursu. Oprócz wiedzy punktowane również były przeprowadzone inicjatywy społeczne, które zwrócone były na ochronę środowiska, stąd też nasi reprezentanci brali czynny udział w akcjach takich jak sadzenie drzewek, zawieszanie budek lęgowych czy porządkowanie terenów zielonych. Są to niezapomniane lekcje w terenie, z których też można się wiele nauczyć. Nasi uczniowie wraz z dorosłymi reprezentowali dwa sołectwa: Nową Wieś Lubińską oraz Jędrzychów.

II miejsce zajęli reprezentanci Jędrzychowa: Martyna Sulima, Dominik Skalny, Wiktora Demianowska z opiekunem Marcinem Jarzenickim. 

Nową Wieś Lubińską reprezentowali: Kamila Fuczyło, Dawid Miziniak, Bartosz Ogrodnik z opiekunem Bernadettą Miziniak.

 

 

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.