Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Dzisiaj w szkole gościliśmy pana Artura Gałuszkę z Komendy Straży Miejskiej w Polkowicach. Powodem było spotkanie z uczniami starszych klas dotyczące ważnego tematu agresji elektronicznej, która jest coraz częstszym zjawiskiem wśród nastolatków i młodzieży. Uczestnicy dowiedzieli czym jest to zjawisko, jakie są jego cechy oraz zyskali wiedzę o tym, jak bezpiecznie poruszać się w cyberprzestrzeni, aby chronić swoją prywatność oraz zminimalizować ryzyko zostania ofiarą takiej formy agresji. Przedstawiono uczniom także konsekwencje "hejtingu" czyli jak odpowiemy na stosowanie agresji w cybeprzestrzeni wobec innych. Druga część spotkania dotyczyła zapoznania uczniów z przepisami dotyczącymi odpowiedzialności prawnej nieletnich. Spotkanie zostało zorganizowane przez pedagoga szkolnego panią Dagmarę Franas w trosce o naszych uczniów.

Szkoła w tym roku ponownie rozpoczęła działania mające na celu uzyskanie certyfikatu "Szkoły dbającej o bezpieczeństwo".

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.