Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

10 lutego 2014 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne dla klasy V i VI. Dotyczyły one zagrożeń, jakie dla młodego człowieka stanowią substancje psychoaktywne. Na zaproszenie pani pedagog z uczniami spotkał p. Łukasz Rachwalski, który dzięki pracy w policji zdobył wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jakie spustoszenie w zdrowiu i życiu człowieka powodują substancje uzależniające, jak unikać kontaktu z nimi i odmawiać w przypadku prób namawiania do ich zażywania a także w jaki sposób pomóc osobom, które zagrożone są uzależnieniem.

Uczniowie pracowali metodą warsztatową więc uczestniczyli w nich aktywnie. Rozmowa z osobą, która codziennie styka się z osobami uzależnionymi i doskonale wie, jak są one niebezpieczne wywarła na uczestnikach duże wrażenie. Warsztaty zostały w pełni sfinansowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Polkowicach.

 

 

 Aby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij TUTAJ

 

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.