Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Pani Kasia gościła w naszej szkole po raz pierwszy. Od lat uczy języka, maluje obrazy i pisze książki dla dzieci. Przesympatyczna pisarka, pełna niesamowitych pomysłów. Swoim entuzjazmem twórczym zaszczepiła naszych uczniów do tworzenia. To było niesamowite spotkanie. Pisarka opowiadała i malowała jednocześnie. Dziękujemy za miłe spotkanie.

Ryrych

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.