Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji dla przybyłych gości. W dobrej zabawie na świeżym powietrzu nie przeszkodziła nam pogoda, chociaż od rana nas straszyły deszczowe chmury. Uczestnicy jak co roku dopisali. Dużą radość sprawia nam fakt, że coraz więcej instytucji, rodziców czy też osób prywatnych wspiera naszą inicjatywę i wywiązuje się z zobowiązań. W tym roku jednak nie odbyły się niektóre zaplanowane działania podczas Festynu, odmówiono nam na krótko przed uroczystością, za co przepraszamy uczestników, a w szczególności dzieci. 

Oto krótka fotorelacja z Festynu Zdrowia:

taniec

 Taniec integracyjny 

 

fitnes

Chcielibyśmy podziękować pani Joannie Kurt - trenerowi personalnemu z Fitness Klubu w Polkowicach za zajęcia przeprowadzone dla dzieci. Pani Asia wspiera nasze działania niezmiennie od trzech lat.

Swoje podziękowania kierujemy do pani Dyrektor Wiejskiego Ośrodka Kultury za możliwość wypożyczenia dmuchańców, a także za pomoc instruktorów w organizowaniu zabaw dla dzieci

buzie

 

 

 balon

dmuchace

Podziękowania kierujemy do pań z Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych za przemiłą obsługę uczestników Festynu Zdrowia oraz za zachęcanie do badań profilaktycznych

pcuzNasze działania prozdrowotne wspiera zawsze Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach. Zainteresowani mogli zapoznać się z literaturą o zdrowym stylu życia.

Gosia

 

Bardzo dziękujemy paniom ekspertkom żywieniowym z firmy Naturhause za porady dietetyczne i przygotowanie zdrowego poczęstunku.

naturhause

 

Podziękowania kierujemy do pań, które serwowały watę cukrową jako dodatek do Festynu z okazji Dnia Dziecka

 wata

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.