Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Dzień Integracji obchodzimy w naszej szkole w związku z specyfiką naszej szkoły. Organizatorzy co roku zapewniają wszystkim uczniom różne atrakcje . W tym roku śmiech i dobra zabawa towarzyszyły dzieciom podczas zajęć na sali gimnastycznej i świetlicy szkolnej. Były tańce integracyjne, zabawy z chustą, prace plastyczne. Wszystkie działania były organizowane po to, by każdy czuł się w naszej szkole wyjątkowo.  

Integracja

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.