Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

 

Klasa Ia 

Uczniowie obejrzeli teatrzyk ekologiczny pt.: Wystawa psów, wystawiony przez teatr "W drodze" następnie pierwszoklasiści wzięli udział w ciekawych warsztatach, a także zabawach między innymi: laboratoryjne eksperymenty i magia, mikroskopowe obserwacje przyrodnicze, zabawy z magnesem, zabawy ruchowe w basenie z piłeczkami. malowanie twarzy i tworzenie zwierzątek z balonów wywarły na dzieciach niezapomniane wrażenia.

dzienziemi kl IaKlasa IV

Czwartoklasiści w Domu Działkowca Marysieńka wzięli udział w badaniu gleby urządzeniem badającym poziom kwasowości ziemi , a następnie prezentowali wyniki badań.  Podczas badań uczniowie zadawali wiele pytań świadczących o dużym zainteresowaniu zagadnieniami z ekologii. Na koniec spotkania czwartoklasistów czekała niespodzianka, spacer na świeżym powietrzu i słodki poczęstunek.

badaniegleby

Klasa VI

Szóstoklasiści wzieli udział w ekobiegu na ścieżce zdrowia w Polkowicach. Uczniowie zmagali sie z następujacymi konkurencjami: drużynowy bieg na orientację, bieg z mapą, w czasie którego było pięć stacji, na których uczniowie określali wiek drzew, rzucali szyszkami do pudełka, rozwiązywali rebus, pisali wierszyk o tematyce leśnej, rysowali znalezionego owada, sortowali śmieci. Zadań było wiele, dlatego też jesteśmi dumni z naszych uczniów za zajęcie II miejsca w ekobiegu.

dyplomekobieg

 

 

 

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.