Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Drodzy Uczestnicy projektu „Wszystkie Kolory Świata” dziękujemy bardzo za przyłączenie się do akcji charytatywnej UNICEF. Jesteśmy dopiero na półmetku, dotarły do nas tak piękne lalki, wykonane przez Was, za co chcemy podziękować.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Wiejskiego Koła Gospodyń Wiejskich w Jędrzychowie. Panie otworzyły swoje serca, uruchomiły swoje maszyny do szycia i uszyły lalki według szablonu Unicef. 

Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców, za wsparcie i możliwość zakupu wypełniaczamateriału na uszycie lalek. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w finale, czyli licytacji lalek. Proszę rezerwować lalki u Koordynatorów: pani Agnieszki Gadulskiej i pani Moniki Danielkiewicz w dowolnej kwocie darowizny. Licytacja potrwa do 7 kwietnia 2022r.

Zebrane pieniądze zostaną wpłacone na konto Unicef, z przeznaczeniem na szczepienia dla dzieci w różnych miejscach świata. 

Dlaczego zbieramy pieniądze?

Szczepienia to jedna z najskuteczniejszych interwencji w dziedzinie zdrowia publicznego. Szacuje się, że rocznie szczepienia ratują życie od 2 do 3 milionom dzieci. Dzięki ochronie przeciw niebezpiecznym, zakaźnym chorobom, szczepienia są skutecznym narzędziem zapobiegania śmierci najmłodszych.

Wiecej informacji na stronie

 https://unicef.pl/wspolpraca/wspolpraca-z-placowkami-edukacyjnymi/akcje-edukacyjne/wszystkie-kolory-swiata-edycja-6

 

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.