Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Logo szkola odpowiedzialna cyfrowo

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

W marcu 2021 roku nasza szkoła przystąpiła do projektu „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo” prowadzonego przez Fundację „Dbam o mój z@sięg” z Gdańska.

Już wkrótce na stronie internetowej szkoły w zakładce: „Projekty i innowacje pedagogiczne” znajdziecie informacje na temat projektu. Bedą tam materiały edukacyjne dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu, higieny cyfrowej, informacje o konkursach organizowanych przez Fundację itp.

Osobą prowadzącą projekt z ramienia Fundacji „Dbam o mój z@sięg” jest pan dr Maciej Dębski. Uczniowie klas: VIa i VIIb na pewno pamiętają pana Macieja Dębskiego jako prowadzącego we wrześniu 2020 roku na terenie naszej szkoły warsztaty „Fonoholizm - higiena cyfrowa”.

Zapraszam do odwiedzania zakładki. Pozdrawiam Was serdecznie – Monika Danielkiewicz – pedagog, szkolny koordynator projektu.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.