Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


          Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

    im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Aktywna tablica

Przedszkole

Rewalidacja 

DoradztwoZawodowe

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

WolontariatSamorzad

biblioteka

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Tańce, zabawy, konkursy towarzyszyły uczniom podczas zabawy choinkowej organizowanej w naszej szkole. Pod fachowym przewodnictwem animatora pana Marcina,  dzieci spędziły miło czas na śmiechu i zabawie. W naszej szkole kierujemy się maksymą : radosne dziecko - to szczęśliwe dziecko. W tym dniu odbył się również konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski na najciekawszy strój karnawałowy . Oto wyniki: 

w kategorii klas młodszych

I miejsce - Paweł Miziniak

II miejsce - Oliwia Borkowska

III miejsce - Daria Kikut

wyróżnienie - Daria Demianowska, Martyna Kosowska

w kategorii klas starszych

I miejsce - Oskar Brljacic

II miejsce - Martyna Chrapko

III miejsce - Martyna Sulima

wyróżnienie - Natalia Hnatyszak, Natalia Michalska, Julia Brljacic

karnawa2015

 

 Aby zobaczyć więcej, kliknij TUTAJ

 

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Jędrzychowie Rights Reserved.