Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Ponad 10 lat trwa współpraca naszej szkoły z przedstawicielami Straży Miejskiej w Polkowicach w działaniach prewencyjnych przeznaczonych dla naszych uczniów.  Po raz kolejny pan Artur Gałuszka z ogromną wiedzą i życzliwością przekazał dzieciom informacje odnośnie bezpieczeństwa podczas przerwy świątecznej. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpiecznie używanie środków pirotecznych. 

 

Gauszka

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.