Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Dziś w naszej szkole odbył się bardzo uroczysty apel z okazji Dnia Górnika jak i święta patronów naszej placówki. Od 1999 r. nasza szkoła nosi imię Twórców Polskiej Miedzi. Swoją obecnością zaszczyciła nas liczna grupa górników - przedstawicieli okolicznych kopalń. W programie artystycznym brali udział uczniowie z zerówki według autorskiego scenariusza wychowawczyni pani Anny Skwiercz oraz towarzyszący im szkolny zespół wokalny. Uczniowie zerówki choć są najmłodsi w naszej szkole w odgrywanych scenkach przekazali dla całej społeczności uczniowskiej wiele cennych informacji, za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy szanownym górnikom za udział w uroczystości oraz rodzicom za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

 

Grnicy 1

 

Aby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij TUTAJ

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.