Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Bardzo uroczyście wśród dźwięków patriotycznych pieśni i piosenek obchodziliśmy 96 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Po raz dziewiąty odbył sie w naszej szkole konkurs pod honorowym patronatem Starosty Polkowickiego. W konkursie brali udział reprezentanci ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Polkowickiego m.in. : ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz nr 2 w Polkowicach, ze szkół w Grębocicach, Gaworzycach, Rzeczycy, Chocianowa oraz nasi reprezentanci. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Starostę Polkowickiego. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez panią Dyrektor naszej szkoły oraz panią Dyrektor Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie.  Prezentacje muzyczne oceniało jury w składzie : pani Joanna Kąca założyciel i dyrygent chóru "Cantabile", pan Andrzej Słowikowski Dyrektor Szkoły Muzycznej w Lubinie oraz pan Marian Bączek muzyk, prezes zarządu orkiestry górniczej ZG Lubin.

 

Starosta

 

  Aby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij TUTAJ

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.