Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Dziś przed gronem rodziców i zaproszonych gości w obecności Pani Dyrektor naszej szkoły, przedszkolaki z oddziału przedszkolnego Niezapominajki zdały egzamin z tego, co do tej pory się nauczyły. Były wierszyki, piosenki i tańce i dużo wzruszeń. Na zakończenie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na Przedszkolaka i Starszaka oraz rozdała najmłodszym uczniom naszej szkoły upominki.

Niezap1

 

 

 

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.