Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

    Szkoła Podstawowa Integracyjna

     im. "Twórców Polskiej Miedzi" w Jędrzychowie

O Szkole

Przedszkole

 

projekty edukacyjne

swietlica szkolna

wolontariat

samorzad uczniowski

biblioteka

 

Logowanie

BIP

Polkowice

Logo Polkowic

Nasza szkoła bierze udział w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym "Zebra w mieście". Uczniowie naszej szkoły co roku biorą udział w prelekcjach dotyczących tego tematu, mamy także świadomość, że posiadanie odblasków jest niezbędnym elementem bezpieczeństwa dzieci na drodze. Mamy nadzieję, że uda nam się wygrać opaski odblaskowe dla wszystkich uczniów szkoły.

 

Zebra

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie Rights Reserved.