Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Samorząd Uczniowski od kilku lat prężnie działa w ramach wolontariatu. Co roku odbywa się zbiórka zniczy na polskie cmentarze na Ukrainie. Zbierano także karmę dla zwierząt do schroniska w Legnicy. Współpracujemy również z Domem Samotnej Matki w Żarach. Po raz ósmy w szkole odbyła się zbiórka darów dla podopiecznych.   W tym roku szkolnym do zbiórki dołączyła się Rada Rodziców, która wystawiła kosze w sklepach w Jędrzychowie, Sobinie i Nowej Wsi Lubińskiej. Dary uczniowie przynosili już od października, były to środki czystości, żywność, odzież i zabawki. W wszystkie zebrane produkty zawozimy w okresie przedświątecznym. Tam uczniowie spotykają się z mieszkańcami organizują zabawy dla maluchów, wspólnie spędzają miło czas.

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę oraz firmie Ritex, która służy nam nieodpłatnie pomocą w dostarczeniu darów Domu Samotnej Matki w Żarach.

1maja